Menu

Svetlolapov blog

O Svetlolapovi

„Nech je svetlo! A bolo svetlo.“ … a bola fotografia. Nám teraz zostáva zachytávať odrazy tohto svetla. Ja sa to snažím robiť najzodpovednejšie, ako viem. Tvorím fotografické reportáže svadobných dní. Moje obrázky sa objavili na stranách viacerých médií vrátane .týždňa ako aj na stenách kráľovskej rezidencie v severoírskom Hillsborough Castle.

Okrem práce so svetlom sa nebránim spájaniu slov. Ak raz prestanem so svetlolaparátom pobehovať, možno zo mňa bude Slovopoj. Veď som už písal pre .týždeň a niekoľko internetových periodík, mám za sebou copywriterské skúsenosti a v súčasnosti som spoluzodpovedný za medzi(h)riadkami – blog o našom živote na detvianskych lazoch.

No a keď nechytám svetlo, nespájam slová, nerobím nič v dielni ani okolo domu, prípadne nesedím sa počítačom, som Hýbster. Utekám, krútim pedálmi, bežkujem, leziem. V pohybe ma najčastejšie môžete stretnúť na Skliarove, v okolí Pustého hradu, na Skalke alebo Kaľamárke. Budem rád, ak sa niekedy pridáte. Moje pohyby sú na Strave.

Keby som mal na autobiografiu 20 slov, znela by asi takto:
beh blog Boh drevo fotografia hory Katka Lea les minimalizmus modlitba Naomi písanie rodina slovo svetlo syr umenie voda zima

Takto som sa vyportrétoval v Joben Bistro v rumunskom Cluj-Napoca 🙂